Se incarca rezultatele...
Mi-a recomandat un unchi Placa Video 16GB RTX 2000 Ada LP Full Retail, cand a auzit cate incercari esuate am avut. Totu-i bine, folosesc frecvent. Este o varianta de calitate, imi place.
L-am luat pentru nepoata mea, are in casa doar marca PNY Technologies, cica e buna. Il folosesc genial de bine. eu recomand si ii dau cinci stele produsului
Cand am vazut 7,470.99, am stiut ca am gasit solutia cu raportul calitate-pret bun. Raportul calitate pret e in regula. eu recomand si ii dau cinci stele produsului
L-am luat pt baiatul meu. Rezistent peste asteptari. Este o varianta rezistenta, de-asta o recomand 100%.
M-a obligat tata sa cumpar, dar merita :) Ma asteptam sa crape dupa o perioada, dar a rezistat. Imi place, este un mode de exceptie.
Am achizitionat cu 7,126.99. Ma asteptam sa crape dupa o perioada, dar a rezistat. Ce sa mai, e o varianta de exceptie, calitate 100%.
E ok se bucura nepoata de Placa Video GeForce RTX 5080 ARGB OC 16GB GDDR7. E bomba, merge bine. M-a convins 100% ca e cea mai buna varianta.
In ceea ce priveste Placa video, e fix cel mai rentabil tip. Totul e bine raportat la materiale si cost. eficienta produsului este 100% , recomand.
Baiatul e multumit de modelul asta de Placa video. Util pentru grabiti. Imi place, e o solutie bune.

E ok se bucura nepotu' de tipul asta de Placa video. Eficienta maxima ptr bugetul alocat. Eu recomand…si fratele meu e multumit de varianta asta, dupa ce s-a jucat nitel cu produsul :D