Se incarca rezultatele...
Am achizitionat cel mai bun tip de Placa video. usor de intretinut, ireprosabil.. recomand 100% pt. ca e un model de prima clasa;
Tata mi-a zis despre Placa Video GeForce RTX 5080 16G GAMING TRIO OC GDDR7 256-bit PCI Express Gen 5 RGB Alb, am mers pe incredere. Chiar e genial de folosit. ..este o varianta excelenta, merita banii dati;
L-am achizitionat pt nepoata mea. F. bun! Si bunica e multumita de varianta asta,eu recomand;
Poate mai exista si mai ieftin decat 4,928.99, dar nu mai erau multe pe stoc. E ok, cam atat. Eu recomand, cea mai buna varianta.
La doar 1,867.99, am crezut ca e vrajeala, dar nu. Imi fac treaba, se comporta bine. NU are minusuri produsul asta.
Modelul asta de Placa video il foloseste unchi-meu, calitate frate. Nici nu se putea mai bine, folosesc adesea. nota 10 pt modelul asta.
Placa Video GeForce RTX 5060 8G SHADOW 2X OC GDDR7 128-bit Negru arata bine, e ok, ma bucur ca am cumparat. Rezistent peste asteptari. Nimic nu mai e o provocare cu un model de prima clasa, eu recomand.
MSI mi se pare un brand decent. utilizez cu drag. o varianta excelenta, deci eu recomand
Poate mai exista si mai ieftin decat 5,388.99, dar nu mai erau multe pe stoc. Nu se incalzeste usor. M-a convins 100% ca e cea mai buna varianta.

In ceea ce priveste Placa video, e fix cel mai rentabil tip. Eficienta maxima ptr bugetul alocat. ..este o varianta excelenta, merita banii dati;