Se incarca rezultatele...
E ok se bucura fi-mea ca am dat doar 25,032.99. Nici nu se putea mai bine, folosesc adesea. Nu am gasit ceva mai bun, e o varianta unica pe piata, 100% recomand.
Am avut surpriza sa gasesc Placa Video GIGABYTE GeForce RTX 5070 Ti WINDFORCE la doar 5,384.99. Potrivit, practic. M-a convins 100% ca e cea mai buna varianta.
Poate mai exista si alte branduri bune, dar eu am incredere doar in GIGABYTE. Ireprosabil, model f bun. A testat si o vecina, e multumita de solutie, nu are minusuri.
Stiam ca nu voi avea suprize neplacute cu GIGABYTE. E bunicel. Eu recomand, un produs bun.
Am achizitionat cu 4,197.99. Isi face treaba pentru bugetul alocat Nu mi-a inselat asteptarile, e o varianta unica pe piata.
E ok se bucura fi-mea ca am dat doar 8,070.99. Nu e o placere, dar ofera confort si eficienta. acest produs nu are minusuri;
L-am luat pentru fiul meu, i s-a stricat ultimul model de Placa video. se comporta decent Un model de nota 10, eu recomand.
2,524.23 e un pret decent ptr VGA GIGABYTE RX 9060XT GAMING OC 16GB raportat la brand si competitie, nu se putea alege altceva. Eu recomand, cea mai buna varianta.
Caut de cateva zile Placa video, in sfarsit am gasit solutia. Rezistent peste asteptari. Isi merita banii 100% , un produs de nota 10+.

Caut de cateva zile Placa video, in sfarsit am gasit solutia. Il folosesc des, cam atat. Nu mi-a inselat asteptarile, e o varianta unica pe piata.